Mesajul primarului Neculai Perju pentru alegătorii din comuna Rădășeni și scrutinul din 11 decembrie 2016

Dragi concetățeni,

În urmă cu jumătate de an, prin bunăvoința și încrederea dumneavoastră, mi-ați acordat votul pentru al doilea mandat de primar.

Aceeași bunăvoință și încredere ați manifestat și pentru alegerea unui nou președinte al Consiliului Județean Suceava, domnul Gheorghe Flutur, iar, pentru comunitatea noastră, vitregită ani buni de lipsa fondurilor, acum lucrurile s-au schimbat în bine.

Proiectele, investițiile, modernizarea și dezvoltarea au început să prindă contur odată cu revenirea PNL la Consiliul Județean.

Planurile noastre de viitor se construiesc în echipă. Avem sprijinul și susținerea conducerii județului Suceava, iar alături de echipa parlamentarilor liberali putem continua ceea am început în iunie 2016.

Stă în puterea noastră să ne alegem conducătorii care ne reprezintă interesele.

Duminică, 11 decembrie, ne alegem deputații și senatorii pentru următorii patru ani.

Vă îndemn să veniți la vot în număr cât mai mare. Vă îndemn să votați echipa PNL Suceava pentru prosperitatea și dezvoltarea comunității noastre.

Pe 11 decembrie ieșim la vot! Votați poziția 1 pe buletinul de vot!

Un vot pentru PNL este un vot pentru dezvoltarea României.

Sunt Neculai Perju, primarul comunei Rădășeni. Votez cu echipa parlamentarilor PNL Suceava pentru a-l avea pe Dacian Cioloș ca prim-ministru!

România Înainte!

echipa-pnl-suceava