Informare privind solicitarea SF pentru rețeaua de gaz natural

Această informare este efectuată de Comuna Rădășeni, sat Rădășeni, strada Principală,nr.29, județul Suceava, cod poștal 727460, telefon 0230 547 150, email: pradaseni@yahoo.com, ce intenționează să solicite de la S.G.A. Suceava aviz de gospodărirea apelor pentru Studiul de Fezabilitate pentru realizarea lucrărilor de Construire Rețea Inteligentă de Distribuție Gaze Naturale în Comunele Rădășeni și Cornu Luncii, amplasate în comunele Rădășeni și Cornu Luncii, județul Suceava.

Această investiți este nouă.

Această solicitare de aviz este conformă cu prevederile Legii apelor nr.107/1996, cu modificările și completările ulterioare.

Persoanele care doresc să obțină informații suplimentare, cu privire la solicitarea avizului de gospodărire a apelor, pot contacta solicitantul de aviz la adresa menționată.

Persoanele care doresc să transmită observații, sugestii și recomandări se pot adresa solicitantului după data de 16.11.2020.