Solicitare emitere acord de mediu pentru proiectul „Construire Rețea Inteligentă de Distribuție Gaze Naturale în Comunele Rădășeni și Cornu Luncii”

Comuna Rădășeni, din județul Suceava, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere al acordului de mediu pentru proiectul „Construire Rețea Inteligentă de Distribuție Gaze Naturale în Comunele Rădășeni și Cornu Luncii”, amplasate în comunele Rădășeni și Cornu Luncii”, propus a fi amplasat în comunele Rădășeni și Cornu Luncii, județul Suceava.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Suceava, strada Bistriței, nr.1A și la Comuna Rădășeni, județul Suceava, în zilele de luni-vineri, între orele 9-14.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Suceava.