Dragi concetățeni, În urmă cu jumătate de an, prin bunăvoința și încrederea dumneavoastră, mi-ați acordat votul pentru al doilea mandat de primar. Aceeași bunăvoință și încredere ați manifestat și pentru alegerea ...
![Mesajul primarului Neculai Perju pentru alegătorii din comuna Rădășeni și scrutinul din 11 decembrie 2016](https://www.comunaradaseni.ro/wp-content/uploads/2016/06/primaria-radaseni-2016-55-1-745x450.jpg)
Dragi concetățeni, În urmă cu jumătate de an, prin bunăvoința și încrederea dumneavoastră, mi-ați acordat votul pentru al doilea mandat de primar. Aceeași bunăvoință și încredere ați manifestat și pentru alegerea ...